Gallery

Inloggen






Wachtwoord vergeten?
Nog geen account? Maak er een!
Home
<< Start < Vorige 1 2 3 4 5 Volgende > Einde >>
Remco_A732
Admin
 
Re:unseen Alpines - 2010/03/09 19:39 Speciaal voor de wat luiere alpinist heb ik de Alpine-horror die Joris, eerder als link plaatste even naast elkaar gezet. Huub, onze Alpinedia had met zijn scherpe Revue-blik al een extra detail gezien…Man With A Mission…[zie midden van de foto]

Aangaande de A110 die Ed met ons deelde, in de A310 folder uit ik meen 1977 staat op de binnenzijde van de cover ook een nogal stevige uitbouw van de gele A110. Ik moet deze nog scannen (mag ook iemand anders even doen, maakt het forum wel zo leuk!).

Overigens de post was gestart met wat vinden jullie van onze gallery rubriek “Unseen Alpines” dus mochten jullie nog een leuk idee hebben dan zie ik het wel via het bekende mailadres binnen komen, al is de echte Alpine horror natuurlijk ook om van te smullen

Groet jullie “ Unseen Alpine” reporter



Post edited by: Remco_A732, at: 2010/03/09 19:47
  | | The administrator has disabled public write access.
Joris Verheggen
User
 
Re:unseen Alpines - 2010/03/10 13:16 Joost wrote:
Joris,

Meteen doen! Uniek exemplaar. 160 PK diesel uit 1981!


Misschien wel een optie, zo`n Alpine diesel, nu ik voor mijn werk 600 km per week rij!
En mijn moeder heb ik ook hard uitgelachen toen ze van de week vroeg of ze geen alpine`s diesel hadden gemaakt.
Joris Verheggen
D-130
  | | The administrator has disabled public write access.
Ben_A310
Admin
 
Re:unseen Alpines - 2010/03/10 13:52 Lach niet te hard! Jaguar kwam op een gegeven moment met een stationcar met dieselmotor. Dat had ook niemand verwacht.

Porsche kwam met een SUV en ook nog met dieselmotor. Dat heeft ze geen windeieren gelegt!
Groet,
Ben Struijk
  | | The administrator has disabled public write access.
Joost
User
 
Re:unseen Alpines - 2010/03/10 14:17 En dichterbij....Renault heeft de Espace op de markt kunnen brengen omdat (ik meen) Peugeot geen interesse had.
Leuk idee voor een nieuw topic Wie heeft er nog meer aanvullingen?
  | | The administrator has disabled public write access.
Arco
User
 
Re:unseen Alpines - 2010/05/30 15:10 Ik weet niet of hij hier geplaatst mag worden, maar deze kwam ik van de week tegen.

Zo op het eerste oog een leuke auto zonder gekke dingen.

Een bekende ??

5 GT Turbo '89 Phase II "Le Monstre Vert"
Clio 1.8 16V '92 Phase I "La Salope Noire"
  | | The administrator has disabled public write access.
Ben_A310
Admin
 
Re:unseen Alpines - 2010/05/30 15:41 Ja, bekende auto. Is van een ex-clublid. Maar je zegt "geen gekke dingen". Wat dacht je van de nep-luchthapper op de klep van de bagageruimte...? En de kleur...?

Maar dat is dan ook alles hoor. Verder een strakke auto van de laatste lichting A310. De eigenaar wil er al geruime tijd graag van af. Dus als iemand nog een A310 zoekt...



Post edited by: Ben_A310, at: 2010/05/30 15:44
Groet,
Ben Struijk
  | | The administrator has disabled public write access.
<< Start < Vorige 1 2 3 4 5 Volgende > Einde >>